#

Hakkımızda
#

Kurumsal menu

Hakkımız da

Firmamız 1970’li yılların başında pamuk işletme tesisi ile faaliyete başlamıştır. Takip eden yıllarda Open-End iplik üretim yatırımlarıyla adından sıkça söz ettiren firmamız, kısa sürede pazarda aranan marka haline gelmiştir. Open-End üretimindeki yüksek kalite ve markasını 2000’li yılların başına kadar başarılı bir şekilde devam ettirmiştir. 2000’ li yılların başında devredip gelişmekte olan Spunbond Nonwoven konusunda yatırım kararı almıştır. Open-End tesisindeki 40 yıllık sanayi ve ticari tecrübelerini, iş kültürünü, kalite ve müşteri memnuniyetini yeni oluşan bu sektörde harmanlayarak farklılık yaratmıştır. 2. Organize Sanayi Bölgesi Gaziantep’te 25,000 m² alan üzerinde 15,000 m² si kapalı olan tesiste faaliyetlerine devam etmektedir.

Son teknolojiyi takip eden firmamız Türkiye de ki en kaliteli Spunbond Nonwoven kumaşını üretmek için sürekli Ar-Ge çalışmaları ve yeni teknolojileri ülkemize getirerek en iyi ürünü üretme politikası ile yatırımlarına devam etmektedir. Firmamız 14,000 ton/yıl kapasiteye sahip olup, 10 gr/m²-180 gr/m² aralığında farklı aplikasyonlarda üretim yapabilmektedir. Firmamız ürünleri arasında S, SS, SMS, SMMS Nonwovenlar bulunmaktadır.İsteğe bağlı olarak PP Spunbond + PP veya PE lamine desen, baskı gibi kumaş üzeri farklı uygulamalar yapılmaktadır.

Bir çok renk grubunda, U/V katkılı, hijyenik, anti statik, yanmaz kumaşların üretimi son teknoloji ile yapılmaktadır. Sürekli olarak müşteri isteklerini karşılama arzusu içerisinde olan firmamız ISO 9001:2000 ve Oeko-Tex Standart 100 sertifikaları sahibidir. Dünya’da ve Türkiye’de birçok marka ve firmanın tedarikçisi olan firmamız sürekli kalite yükseltme politikası ile yoluna devam etmektedir.

#
#

ISO 9001:2008
Certificate No : 02-B-06-QMS 0002

# #