#

Ürün Uygulamaları
#

Zirai Uygulamalar


AGRIWOLF – Isı Tülü

Firmamız ürünlerinden, tescilli markamız AGRIWOLF zirai amaçlı kullanılan yüksek verimlilik sağlayan, ve battaniye görevi gören ısı tülü. İleri teknoloji ile üretilen, ısı tülü mükemmel nefes alma özelliği, açık arazide ve sera içerisinde 3 ila 5 derece arası ısı artışı sağlayarak, kırağı oluşumunu önler ve yetiştirilen ürün 2 ila 3 hafta erken oluşumunu tamamlayarak, erkencilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır


Kullanılan U/V ile ısı tülünün ömrünü uzatılmaktadır. Isı tülü üzerinden sulama yapılacak ise su geçirgen tül tercih edilmelidir.

Gece ve gündüzden oluşan ısı artışını ve kaybını minimuma indirir Kırağı oluşumunu üründen korur Açık arazide ve alçak tünel uygulamasından iklimlendirmeyi sağlar Böcekleri, yetiştirilen ürün üzerinden uzak tutar. Rüzgara karşı koruma sağlar. Ayrıca firmamız Türkiye’deki ilk geniş en üretici firmadır. 16mt en’ e kadar üretim yapabilme kabiliyetine sahiptir. Bu sayede, işçilik ücretinden ve zaman kaybından tasarruf sağlar. Kullanılan makine ve ekipmanlarla binlerce m2 alan çok kısa sürede örtülmektedir.

Gece ve gündüzden oluşan ani ısı değişikliğini dengelemeye yardımcı olup, zararlı ot gelişmesini önler ve köke ihtiyacı olan havayı almasına yardımcı olur. Isı tülü ile korunan bölge, Isı tülü ile korunmayan bölge. Su geçirme özelliğine sahip AGRIWOLF sayesinde yağıslı havalarda yağmur suyunu toprağa geçirerek tül üzerinde birikip ürüne baskı yapmasını engellemektedir. Ayrıca üstten sulamaya uygundur. Alçak tünel ve sera içi uygulama, Ağaç sarma uygulaması.
#
#

ISO 9001:2008
Certificate No : 02-B-06-QMS 0002

# #